Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie


 

W czasach, w których na co dzień otacza nas i nasze dzieci nadmiar bodźców, drewniane zabawki są najlepszym prezentem, jaki możemy dać ukochanym pociechom. Zabawki te są naturalne, nie przytłaczają nadmiarem kolorów, wydawanych dźwięków a wywołują uśmiech na buzi, pobudzają dziecięcą wyobraźnię i rozwijają kreatywność oraz motorykę. Zabawa nimi to radosna i kolorowa przygoda. To również nauka przez zabawę połączona z odkrywaniem nowych możliwości.

Historia powstania sklepu Drewniane love jest bardzo prosta. Był odpowiedzią na moje własne potrzeby i oczekiwania względem zabawek. Kiedy urodziła się moja córka Sara zaczęłam szukać dla niej zabawek, które będą wspierały jej rozwój i pomagały bezpiecznie odkrywać świat. Pierwszymi, jakie zwróciły moją uwagę były drewniane gryzaki. Później zaczęły pojawiać się kolejne drewniane klocki, puzzle, domki i autka. Sara bardzo chętnie się nimi bawiła i wówczas doszłam do wniosku, że chcę pomóc innym rodzicom w przybliżeniu dostępności drewnianych zabawek.

Czym są jeszcze drewniane zabawki prócz tego, że są ekologiczne i trwałe? Pełnią role efektownych dodatków w pokoju dziecięcym.

Oferta sklepu to głównie drewniane zabawki od polskich producentów, których zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów i nie zawierają szkodliwych substancji. Proponujemy zabawki różnego typu. Poprzez zabawki kreatywne, takie jak puzzle czy klocki po zabawki mobilne i sensoryczne. Zabawki nasze nie posiadają baterii ani ostrych elementów, przez co są w pełni bezpieczne. Z myślą o najmłodszych użytkownikach malowane są bezpiecznymi farbami.

Producenci dostępni w naszej ofercie: Tarnawa, Brik, Lupo, Buu, Robotime, Ugears, Buki, Rex London, Scrunch, Apli Kids. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć francuskich zabawek z Djeco. 

Potrzebujecie pomocy przy wyborze – chętnie pomożemy razem z Sarą.

Serdecznie zapraszam na zakupy

 

 

Robotime

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl